Tucano Work Out III Super Slim Bag 13inch

SKU
conf-tucano-work-out-3-super-slim-bag-13inch-mk

Иконичниот модел на колекцијата, Work_Out 3 super slim bag, за MacBook Pro или лаптопот до 13", стилски го одразува оригиналниот дизајн, но сега има контрастна боја во внатрешниот простор и торбичка за дополнителна опрема. Доаѓа со отстранлив лента за на рамо и внатрешен простор со систем за заштита од удари за да го заштити вашиот лаптоп.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Екстра тенка најлонска торба
  • Повеќе функционален џеб
  • Внатрешен анти-лизгачки систем за уредот
  • Отстранлив ремен за на рамо
Производител
Tucano
Weight
0.0000
End of life
No
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 13"
Производител
Tucano
Weight
0.5940
EAN code
8020252087576
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Air Retina
Капацитет
13 inch
Димензија и тежина
36 cm x 23 cm x 3 cm (H x W x D)
Производител
Tucano
Weight
0.0000
EAN code
8020252087866
Боја
темно зелена
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag