Twelve South PowerPic Picture Frame Wireless Qi Charger

SKU
twelve-south-powerpic-picture-frame-wireless-qi-charger

Барате безжичен полнач за телефон кој не изгледа како некој друг приклучок или полнач? Запознајте се со PowerPic, рамката за слики која безжично го полни вашиот телефон. Скриениот Qi полнач во PowerPic е способен да обезбеди до 10 W брзо полнење. Едноставно наместете го било кој Qi компатибилен телефон во рамката за да започнете со полнење на Вашиот телефон. Рамката е направена од Новозеландски бор и собира секаква 5 "x 7" слика.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Барате безжичен полнач за телефон кој не изгледа како некој друг приклучок или полнач? Запознајте се со PowerPic, рамката за слики која безжично го полни вашиот телефон. Скриениот Qi полнач во PowerPic е способен да обезбеди до 10 W брзо полнење. Едноставно наместете било кој Qi компатибилен телефон во рамката за да започнете со полнење на Вашиот телефон. Рамката е направена од Новозеландски бор и собира секаква 5 "x 7" слика.
Зарем не сакате да видите симпатична слика од вашата фамилија или од вашето куче, наместо друг полнач? PowerPic е креирана за вас. Оваа дрвена рамка за слика, со безжичен полнач скриен внатре, прекрасно се вклопува во вашиот дом или канцеларија. Вашата омилена слика веднаш ќе стане омилениот начин на кој ќе сакате да го наполните телефонот

Производител
TwelveSouth
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Боја
бела
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Производител
TwelveSouth
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8