TwelveSouth BookBook for 10.5inch iPad Pro - brown:

TwelveSouth BookBook for 10.5inch iPad Pro - brown

SKU
12-1749

Нашиот BookBook за iPad вклучува маска за iPad, iPad Air и iPad mini уредите. Секој BookBook е рачно изработен од единствена тврда кожа и е дизајниран да го штити и унапреди вашето iPad искуство. Заштитат доаѓа во облик на две тврди корици од книга и силни рабови кои нудат добра заштита за вашиот уред. Внатрешноста е изработена од заштитен материјал и во неа има вграден дисплеј и основа за пишување. Како бонус, BookBook го маскира вашиот iPad како книга, додавајќи дополнителна заштита од кражби.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Вградениот агол на пишување / скицирање ги штити вашите зглобови за долги сесии на iPad-от
  • Вградениот држач за прикажување ви овозможува да ја покажете вашата работа насекаде
  • Две тврди корици од книга, силни рабови и мека внатрешна постава кои нудат добра заштита за вашиот уред
Производител
TwelveSouth
EAN code
811370022024
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
темно кафеава
Бои
Brown
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5"
Тип на футрола
Full case, Hard case