TwelveSouth Compass 2 portable stand for iPad; iPad mini and tablets - gold.:

TwelveSouth Compass 2 portable stand for iPad; iPad mini and tablets - gold.

SKU
12-1617
TwelveSouth Compass 2 за iPad - Златна
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Compass 2 е паметен држач за повеќекратна употреба оптимизиран за работа со iPad Pro 9,7 инчи и сите генерации на iPad Air и iPad Mini уреди. Овој компактен држач служи како стабилно пано кое го држи Вашиот iPad во Portrait или Landscape мод. Користете го за hands-free преглед и интеракција со Вашиот iPad.

Производител
TwelveSouth
EAN code
811370020853
End of life
No
Материјал
Metal/Steel
Боја
златна
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Капацитет
No