TwelveSouth HiRise Deluxe 2 Desktop Stand for iPhone; Smartphones; incl. Lighting & Micro-USB-cable - silver.

SKU
12-1626
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) - Space Grey
Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) - Space Grey
6.490 МКД

Достапен производ

Satechi TYPE-C Aluminum USB Hub & Card Reader - Silver
Satechi TYPE-C Aluminum USB Hub & Card Reader - Silver
2.990 МКД

Достапен производ

Satechi Aluminium R1 држач - сребрен
Satechi Aluminium R1 држач - сребрен
3.490 МКД

Достапен производ

Satechi Alu stand & Hub for iPad Pro Space Gray
Satechi Alu stand & Hub for iPad Pro Space Gray
7.490 МКД

Достапен производ

Satechi Aluminium Type-C Stand and Hub for Mac Mini - Silver
Satechi Aluminium Type-C Stand and Hub for Mac Mini - Silver
6.732 МКД

Достапен производ

Детали

За да не го губите Вашиот iPhone или iPad уред и за подобра организација на Вашиот простор го креиравме HiRise 2 кој е ултимативно решение за сите ваши Lightning уреди. Оваа нова верзија на HiRise уреди е помала и полесна, нуди поголема стабилност и зазема помалку простор од претходната генерација на HiRise . Подржува и Micro-USB влез кој може да се користи за полнење на други уреди. Доаѓа со Lightning и Micro-USB кабел.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.3000
EAN code
811370020945
Боја
Silver
Модел
Deluxe
Големина
No
Капацитет
Deluxe
Материјал
Metal/Steel
Compatibility
Apple TV Siri Remote
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Dimensions
Height (Front Support): 3.02 cm
Height (Total): 8.10 cm
Width: 8.89 cm
Depth: 9.53 cm
Weight: 0.23 kg
Што има во кутијата?
HiRise Base + Rear Support
Twelve South Lightning Cable
Lightning Cable Clips (3 sizes)
Twelve South Micro-USB Cable
Micro-USB Cable Clips (3 sizes)

Product declaration