TwelveSouth Rutledge BookBook for MacBook Pro Retina 13inch:

TwelveSouth Rutledge BookBook for MacBook Pro Retina 13inch

SKU
12-1322
TwelveSouth Rutledge BookBook футрола за MacBook Pro Retina 13''
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

BookBook Rutledge Edition е најпрепознатливата верзија на нашата единствена BookBook фамилија. Rutledge е скроен на основа на премиум кожа и секоја прекривка е единствено уметничко дело за себе.

Карактеристики:

  • BookBook е направен од вистинска кожа и рачно преработен за да нема две потполно исти футроли.
  • Систем со два патенти кој дозволува полнење на вашиот МаcBook додека e сместен во внатрешноста на футролата.
Производител
TwelveSouth
EAN code
851522002924
End of life
No
Боја
кафеава
Бои
Brown
Материјал
Leather
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro Retina 13"
Капацитет
Rutledge