TwelveSouth SurfacePad for iPad Pro 9.7 - black.:

TwelveSouth SurfacePad for iPad Pro 9.7 - black.

SKU
12-1630

Заштитна маска за iPad Pro 9,7, направена од кожа. Прекривката е прекриена од микрофибер за заштита на екранот. Црна боја.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

SurfacePad за iPad представува луксузна кожна маска, hands-free, постолје кое нуди поглед од повеќе агли и импресивно тенок штит за iPad. Стилската квалитетна кожа ги штити двете страни на уредот без да влијае на неговата убавина. Тврдата прекривка е прекриена со микро-фибер материјал кој го штити вашиот iPad од разни надворешни влијанија. Кога ќе биде затворена прекривката iPad уредот го активира sleep статусот a се буди кога ќе биде отворена. Модерно и иновативно оваа футрола е тоа што ви треба.

Производител
TwelveSouth
Weight
No
EAN code
811370020983
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
црна
Бои
No
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Full case
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Sleeps/wakes iPad
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No