TwelveSouth SurfacePad for iPhone X

SKU
conf-twelvesouth-surfacepad-for-iphone-x-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Оваа супер тенка, луксузна футрола од кожа го штити предниот и задниот дел на вашиот iPhone од било какви несреќи, како што се бетонски површини или копчињата во вашата чанта. Заедно со основната заштита, оваа најнова SurfacePad футрола за iPhone X нуди автоматска функција за wake/sleep кога ќе го отворите или затворите предниот капак. Како и секогаш, оваа прекрасна футрола вклучува простор за вашата лична карта и кредитна картичка. Сè што ви треба на едно место со оваа убава кожна футрола.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
End of life
No
Производител
TwelveSouth
Weight
0.0000
EAN code
811370022048
Боја
црна
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
TwelveSouth
EAN code
811370022055
Боја
кафеава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
TwelveSouth
EAN code
811370022062
Боја
темно плава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone X