"UAG Metropolis case Black, black - iPhone XS/X"

SKU
IPHX-E-BL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Мека футрола за покривање за целосна заштита од 360 степени
  • Отпорна на вода
  • Преграда за складирање на картички
  • Apple Pay компитабилен
  • Лесен пристап до екранот на допир и копчињата

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration