"UAG Monarch case, black - iPhone XS/X"

SKU
IPHX-M-BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Лесна композитна конструкција
  • Заштита при падови и шокови

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
End of life
No
Боја
jet black
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X