UAG Monarch iPhone XR - Matte Black:

UAG Monarch iPhone XR - Matte Black

SKU
111091114040
Заштитете го Вашиот iPhone XR од падови и удари со црната Urban Armor Gear Monarch футрола. Оваа заштитна футрола е рачно изработена од лесни материјали, вклучувајќи и житна кожа, и има пет слоеви на заштита.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Заштитете го Вашиот iPhone XR од падови и удари со црната Urban Armor Gear Monarch футрола. Оваа заштитна футрола е рачно изработена од лесни материјали, вклучувајќи и житна кожа, и има пет слоеви на заштита.
Производител
UAG
End of life
No
Боја
мат црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ