UAG Monarch iPhone XR - Crimson, red:

UAG Monarch iPhone XR - Crimson, red

SKU
111091119494
Карактеристики:
  • Лесен пристап до екранот на допир и до копчињата
  • Одговара на воените стандарди за испитување при падови (MIL STD 810G 516.6)
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Лесен пристап до екранот на допир и до копчињата
  • Одговара на воените стандарди за испитување при падови (MIL STD 810G 516.6)
Производител
UAG
End of life
No
Боја
црвена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ