UAG Pathfinder футрола за iPhone 11

SKU
conf-uag-pathfinder-futrola-za-iphone-11
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа Urban Armor Gear футрола нуди цврста и сигурна заштита за вашиот нов iPhone 11.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.0000
End of life
No
Производител
UAG
EAN code
812451032475
Боја
бела
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
UAG
EAN code
812451032482
Боја
модро зелена
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11
Производител
UAG
EAN code
812451032505
Боја
темно зелена
Материјал
Polycarbonate, TPU
Тип на футрола
Hard case
iPhone компатибилност
iPhone 11