"UAG Plasma, magma red - iPhone 11"

SKU
111713119393

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone 11 од падови и удари со Urban Armor Gear Plasma футролата. Оклопна обвивка и меко јадро отпорно на удар, воздушни меки агли за амортизирација, светло-композитна конструкција и подлоги за лизгање отпорни на гребење. Ги исполнува воените стандарди за испитување (MIL STD 810G 516.6).
*Apple Pay компатибилна футрола
*Безжично полнење компатибилно

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Бои
Red
Боја
црвена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11