"UAG Plasma, magma red - iPhone 11 Pro Max"

SKU
111723119393

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone 11 Pro Max од падови и удари со Urban Armor Gear Plasma футролата. Оклопна обвивка и меко јадро отпорно на удар, воздушни меки агли за амортизирација, светло-композитна конструкција и подлоги за лизгање отпорни на гребење. Ги исполнува воените стандарди за испитување (MIL STD 810G 516.6).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
End of life
No
Боја
темно црвена
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max