"UAG Plyo case Pink, pink - iPhone XS/X"

SKU
111222119595

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone X/XS од падови и удари со Urban Armor Gear Plyo футролата. Оклопна обвивка и меко јадро отпорно на удар, воздушни меки агли за амортизирација, светло-композитна конструкција и подлоги за лизгање отпорни на гребење. Ги исполнува воените стандарди за испитување (MIL STD 810G 516.6).
*Apple Pay компатибилна футрола
*Безжично полнење компатибилно

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X