UAG Plyo футрола за iPhone 11 Pro - ice clear

SKU
111702114343

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone 11 Pro од падови и удари со црната Urban Armor Gear Plyo футрола. Оклопна обвивка и меко јадро отпорно на удар, воздушни меки агли за амортизирација, светло-композитна конструкција и подлоги за лизгање отпорни на гребење. Ги исполнува воените стандарди за испитување (MIL STD 810G 516.6).
*Apple Pay компатибилна футрола
*Безжично полнење компатибилно

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
Боја
Clear / Transparent
Големина
iPhone 11 Pro
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration