Nokia Steel - Black/White:

Nokia Steel - Black/White

SKU
HWA01-WHITE-ALL-INTER
Запознајте го наградуваниот часовник кој автоматски ја следи целата ваша активност (чекори, движења, пливање, оддалечување и калории), го анализира вашиот сон и ви овозможува да го визуелизирате целокупниот напредок на вашиот паметен телефон. Без полнење и без копчиња за притискање - Елегантниот дизајн и не'рѓосувачкиот челик го прават овој часовник совршениот додаток за да ви помогне да се движите без загрозување на стилот. Се синхронизира со бесплатната апликација Health Mate (IOS & Android).
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Запознајте го наградуваниот часовник кој автоматски ја следи целата ваша активност (чекори, движења, пливање, оддалечување и калории), го анализира вашиот сон и ви овозможува да го визуелизирате целокупниот напредок на вашиот паметен телефон. Без полнење и без копчиња за притискање - Елегантниот дизајн и не'рѓосувачкиот челик го прават овој часовник совршениот додаток за да ви помогне да се движите без загрозување на стилот. Се синхронизира со бесплатната апликација Health Mate (IOS & Android).
Производител
Nokia
EAN code
3700546702884
End of life
No
Боја
мат бела
Капацитет
No
Connectivity
No
Compatibility iOS
iOS 7 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)