Nokia Steel - Black/White

SKU
HWA01-WHITE-ALL-INTER

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Запознајте го наградуваниот часовник кој автоматски ја следи целата ваша активност (чекори, движења, пливање, оддалечување и калории), го анализира вашиот сон и ви овозможува да го визуелизирате целокупниот напредок на вашиот паметен телефон. Без полнење и без копчиња за притискање - Елегантниот дизајн и не'рѓосувачкиот челик го прават овој часовник совршениот додаток за да ви помогне да се движите без загрозување на стилот. Се синхронизира со бесплатната апликација Health Mate (IOS & Android).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nokia
Weight
0.1000
EAN code
3700546702884
Боја
Matte White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Compatibility iOS
iOS 7 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)

Product declaration