XtremeMac round aluminum mouse pad

SKU
xtrememac-round-aluminium-mouse-pad-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

- Оригинален и стилски, алуминиумскиот материјал нуди голема издржливост, како и многу прецизна рефлективна површина.
- Зафатената површина нуди оптимална стабилност.
- Гума против пролизгување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
XtremeMac
Големина
No
HomeKit compatibility
No
Производител
XtremeMac
Боја
Space Gray
Материјал
Aluminium
Производител
XtremeMac
Боја
Silver
Материјал
Aluminium

Product declaration