XtremeMac Wireless Induction Charger

SKU
IPU-UCD-13

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безжичен полнач XtremeMac Qi. Безжичен полнач за полнење на iPhone X, iPhone 8 и iPhone 8 Plus. Со моќност од 10W за брзо полнење на вашиот уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
XtremeMac
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Charger type
Qi Wireless
Компатибилност - адаптер
Micro-USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration