ZAGG Slim Book Case with Keyboard Apple iPad Air 2 - Black:

ZAGG Slim Book Case with Keyboard Apple iPad Air 2 - Black

SKU
ID6ZF2-BBZ
ZAGG Slim Book е безжична и ултра тенка Bluetooth тастатура
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
ZAGG Slim Book е безжична и ултра тенка Bluetooth тастатура. Единствената шарка го зацврстува Вашиот таблет во однос на било кој агол и овозможува згоден Book и Video mode. Slim Book содржи една од најсилните батерии на пазарот која може да трае и до 2 години пред повторно да се наполни.
Производител
ZAGG
EAN code
848467027334
End of life
No
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Air 2
Тип на футрола
Stand
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No