Zound Marshall Woburn Speaker Multi Room

SKU
conf-zound-marshall-woburn-speaker-multi-room-mk
Најголемиот звучник од Marshall, Woburn има робустен звук и изглед кој го прави совршен за дури и најголемите простори или најпребирливите уши. Поврзете се безжично или преку вградената Chromecast, Spotify Connect, AirPlay или преку Bluetooth. Можете исто така да го приклучите преку 3.5 mm конекторот или влезот RCA.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Harman Kardon Onyx Studio 4 - Black
Harman Kardon Onyx Studio 4 - Black
10.990 МКД
JBL CLIP 3
JBL CLIP 3
3.690 МКД
JBL JR POP
JBL JR POP
2.390 МКД
Marshall Acton II Speaker - White
Marshall Acton II Speaker - White
16.990 МКД
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
18.590 МКД
XtremeMac TangoBar
XtremeMac TangoBar
5.990 МКД
Logitech Ulimate Ears MEGABOOM 3
Logitech Ulimate Ears MEGABOOM 3
Special Price 7.790 МКД
Regular Price 12.990 МКД
JBL Pulse 3 Portable Bluetooth Speaker - Black
JBL Pulse 3 Portable Bluetooth Speaker - Black
14.990 МКД
Marshall Acton II Speaker Black
Marshall Acton II Speaker Black
15.990 МКД
JBL Flip 4
JBL Flip 4
Special Price 6.990 МКД
Regular Price 7.990 МКД
Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
6.290 МКД
B&O PLAY - BeoPlay A9
B&O PLAY - BeoPlay A9
Special Price 129.990 МКД
Regular Price 144.900 МКД
Најголемиот звучник од Marshall, Woburn има робустен звук и изглед кој го прави совршен за дури и најголемите простори или најпребирливите уши. Поврзете се безжично или преку вградената Chromecast, Spotify Connect, AirPlay или преку Bluetooth. Можете исто така да го приклучите преку 3.5 mm конекторот или влезот RCA.
Производител
Marshall
End of life
No
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Производител
Marshall
Боја
бела
Speaker connectivity
3.5 mm, AirPlay, Bluetooth, RCA
Wireless connection
Connects to your home Wi-Fi network with any WPA, 802.11 b/g/n/ac, 2.4 GHz/5 GHz with diversity
Димензија и тежина
400 x 308 x 200 mm 7.90 kg
Што има во кутијата?
Legal and safety information, Power cord, Quick start guide, Woburn Multi-Room Speaker
Производител
Marshall
Боја
црна
Speaker connectivity
3.5 mm, AirPlay, Bluetooth, RCA