Home Page

АКТУЕЛНО

Повеќе

iPhone Xʀ

Брилијантен избор. Брилијантна цена.
Веќе од 52.900 МКД
или помалку* |
ПРОМО Дознај повеќе

iPhone 8

Целосно стаклен дизајн. Извонредна цена.
Веќе од 41.990 МКД
или помалку* |
ПРОМО Дознај повеќе

iPhone 7 Plus

5.5'' Retina екран и две камери кои работат како една.
Веќе од 37.990 МКД
или помалку* |
ПРОМО Дознај повеќе

iPhone 6s

Најдостапниот Apple телефон од било кога.
Веќе од 20.990 МКД
или помалку* |
ПРОМО Дознај повеќе

iPad Air

Професионална моќ за сите. Сега достапен.
Веќе од 33.990 МКД
или помалку* |
НОВО Дознај повеќе

iPad mini

Никогаш помоќен mini. Сега достапен.
Веќе од 27.990 МКД
или помалку* |
НОВО Дознај повеќе

iMac Retina

Опасно згодна ѕверка. Сега достапен.
Веќе од 93.990 МКД
или помалку* |
НОВО Дознај повеќе

НАШИ УСЛУГИ

СТАРО ЗА НОВО X Mastercard
Секој четврток замени го твојот стар уред и додатно заштеди 5.000 МКД.
>
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
Купи го твојот омилен Apple уред брзо, едноставно и плаќај до 48 рати.
>
СЕРВИС
Имате проблем со Вашиот Apple уред? Нашите стручно обучени техничари го имаат решението за Вас!
>

iSTYLE Производи

iSTYLE METAL LIGHTNING CABLE 1.2m - silver
iSTYLE METAL LIGHTNING CABLE 1.2m - silver
1.290 МКД
iSTYLE WIRELESS POWER BANK 10 000 mAh - black
iSTYLE WIRELESS POWER BANK 10 000 mAh - black
4.490 МКД
iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray
iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray
1.990 МКД
iSTYLE USB Type C HUB PRO
iSTYLE USB Type C HUB PRO
-->

ПРОМО ПРОИЗВОДИ

iPhone 6s
iPhone 6s
Special Price 20.990 МКД
Regular Price 25.990 МКД
As low as 1 МКД
iPhone XR
iPhone XR
Special Price 52.900 МКД
Regular Price 55.990 МКД
As low as 11.800 МКД
Apple iPhone 7
Apple iPhone 7
Special Price 30.990 МКД
Regular Price 32.990 МКД
As low as 855 МКД
JBL Xtreme
JBL Xtreme
Special Price 13.490 МКД
Regular Price 17.990 МКД
Withings Thermo
Withings Thermo
Special Price 5.090 МКД
Regular Price 8.490 МКД
MacBook 12" Retina/DC M3 1.2GHz/8GB/256GB/Intel HD Graphics 615/Gold - INT KB
MacBook 12" Retina/DC M3 1.2GHz/8GB/256GB/Intel HD Graphics 615/Gold - INT KB
Special Price 73.990 МКД
Regular Price 89.900 МКД
Apple iPhone 8
Apple iPhone 8
Special Price 41.990 МКД
Regular Price 43.990 МКД
As low as 20.470 МКД