Apple Watch S7 41 mm / GPS / Midnight Aluminium Case / Midnight Sport Band / Regular

SKU
MKMX3SE/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252588321
Боја
Midnight Black
Големина
41 mm
Case size
41 mm

Product declaration