Apple Watch S7 GPS, 45mm Blue Aluminium Case with Abyss Blue Sport Band - Regular

SKU
MKN83SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252595206
Боја
Abyss Blue
Големина
45 mm
Case size
45 mm

Product declaration