Artwizz HardShell за 12" MacBook

SKU
7532-1520
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Clear Clip е совршена заштитна футрола за Вашиот MacBook 12 инчен лаптоп.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294117532
Модел
No
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Бои
Transparent
Материјал
Polycarbonate
Case Size
12"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook 12"
Капацитет
MacBook 12inch
Големина
MacBook 12inch

Product declaration