Artwizz HardShell за 12" MacBook

SKU
7532-1520

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Clear Clip е совршена заштитна футрола за Вашиот MacBook 12 инчен лаптоп.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294117532
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
MacBook 12inch
Капацитет
MacBook 12inch
Бои
Transparent
Материјал
Polycarbonate
Case Size
12"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration