Artwizz HangOn Band

SKU
artwizz-hangon-band-mk
Боја
црна %
розева %
песочно розева %
бела %
Misty Mint %
виножито %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

 • Artwizz HangOn Band ви овозможува да го носите Вашиот телефон околу вратот или преку рамо и да ви се ослободени рацете.
 • Прилагодлив во должина до 1,50 m
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  End of life
  No
  Големина
  No
  Боја
  песочно розева
  Боја
  бела
  Боја
  црна
  Боја
  розева
  Боја
  Misty Mint
  Боја
  виножито

  Product declaration