Artwizz SecondDisplay (2er Pack) for iPhone 6/6s/7/8 (Glass Protection)

SKU
1071-1857
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Вистинска заштита на Вашиот паметен уред
Artvizz SecondDisplay е заштитно стакло и ви нуди моќна заштита на Вашиот екран. Ова заштитно стакло го штити Вашиот уред од гребнатини, пукнатини на екранот и не влијае на користење на уредот.

Карактеристики:
  • заштита од гребаници и пукање на екранот
  • без употреба на дополнитолно лепило

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
End of life
No
Капацитет
No