Decoded AirCase за AirPods

SKU
decoded-air-case-za-airpods-mk
Боја
Black %
Dark Blue %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Футрола за вашите AirPods слушалки дизајнирана со метален клип од каброн и премиум црна еко-кожа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Decoded
End of life
No
Големина
No
Производител
Decoded
EAN code
8719992410644
Боја
Black
Материјал
Fake leather
AirPods компатибилност
AirPods 1, AirPods 2
Производител
Decoded
EAN code
8719992410705
Боја
Dark Blue

Product declaration