GoPro Curved + Flat Adhesive

SKU
AACFT-001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Резервни делови и монтирања за вашата GoPro камера. Проширете ги опциите за прицврстување или користете резервни делови.
Вклучува разни резервни делови и монтажи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.1000
EAN code
818279010312
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No

Product declaration