Tripod Mounts (including 3-Way Tripod)

SKU
ABQRT-002
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Со Tripod Mounts можете да ја монтирате GoPro камерата на сите стандардни моноподи. Користејќи го клипот, ќе можете полесно да ги промените позициите и рамките на снимањето.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
GoPro
Weight
0.1000
EAN code
818279015416
End of life
No