Incase City Brief 15inch

SKU
conf-incase-city-brief-15-mk

Носете го вашиот "15" MacBook Pro и другите основи работи со стил и удобност со оваа урбана торба. Преградата за MacBook нуди заштита од 360-степени и брз пристап до џебовите за да ја олеснат организацијата.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Собира до 15" MacBook Pro
  • Два брзински прирачници на организаторот
  • Вклучена пренослив лента за на рамо
Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450145815
Боја
антички бела
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
16" x 11.5" x 2" (L x W x H)
Производител
Incase
EAN code
650450131849
Боја
златна
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
16.2 x 11.6 x 2.6"