Incase Compass Backpack (15inch)

SKU
conf-incase-compass-backpack-15inch-mk

Compass ранецот е помалку, но подобар. Дизајниран со чисти линии и мазни детали, тој е изграден од издржлив, тежок полиестер и се одликува со експертска функционалност на кадифен, превиткан MacBook Sleeve наредени со faux-крзно, организатори на документи за хартија или iPad.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Спецификации
Димензии: 18.5 "x 11.75" x 5.25 "(Д x Ш x В).
Волумен: 24 л.
Компатибилност: до 15" MacBook Pro, iPad
Материјал: Долготраен 270x500D blended weave polyester.
Складирање: Врвен пристап, џебови од крзно.

Производител
Incase
End of life
No
Производител
Incase
EAN code
650450142821
Боја
црна
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"
Capacity
24L
Производител
Incase
EAN code
650450142869
Боја
кафеава
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"
Димензија и тежина
18.5" x 11.75" x 5.25" (L x W x H)
Capacity
24L
Производител
Incase
EAN code
650450142838
Боја
темно плава
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"
Capacity
24L
Производител
Incase
EAN code
650450142852
Боја
темно црвена
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15"
Димензија и тежина
18.5" x 11.75" x 5.25" (L x W x H)
Capacity
24L