Moshi Urbana Slim Laptop Briefcase

SKU
conf-moshi-urbana-slim-laptop-briefcase-mk

Носете ги вашите поважни работи со стил и удобност со Moshi's Urbana торбата. И покрај нејзиниот ултра тенок профил, Urbana може да се пофали со просторна внатрешност доволно голема за да се вклопи до 15" лаптоп плус iPad со простор за резервни книги, папки и други документи. Обложениот ViscoStrap ™ обезбедува часови на флексибилен комфор.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Карактеристики

  • Торба со модерен дизајн.
  • Ултра лесна и издржлива.
  • Внатрешноста се состои од неколку прегради.
  • За лаптоп од 13-15''
End of life
No
Производител
Moshi
EAN code
4713057252310
Боја
антички бела
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Производител
Moshi
EAN code
4712052316799
Боја
сива
Материјал
Microfiber
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15"
Производител
Moshi
EAN code
4713057252303
Боја
црна
Материјал
Eco-leather, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
(42 x 10 x 29 cm)
(857 g)
Производител
Moshi
EAN code
4713057251771
Боја
темно плава
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag