Moshi Verana - Amber Orange:

Moshi Verana - Amber Orange

SKU
99MO109812

Verana додава паметна софистицираност во вашата работна гардероба со доволно простор за одржување на сите ваши дневни потреби. Исклучително разноврсна, Verana дизајнот со два ремена ви овозможува да ја носите торбата на рамо или удобно да ја носите со рака. Пространиот ентериер вклучува вметната лаптопска преграда, која ви овозможува да ја користите како секојдневна торба за работа или за на одмор.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Двојни ремени за носење на рамо или со рака
  • Заштитна преграда за лаптоп до 13-инчи
  • Главна преграда со патент
  • Заден џеб за мали предмети
  • RFID џеб за заштита на лични податоци
Производител
Moshi
Weight
0.5300
EAN code
4713057253584
End of life
No
Боја
светло портокалова
Бои
Orange
Материјал
Eco-leather
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
48 x 13 x 29 cm