Speck SmartShell clear/gold glitter-MB Pro 13 2016

SKU
90207-5636

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

SmartShell со елегантен дизајн за стилска заштита од гребнатини, отпечатоци и удари за вашиот Macbook. Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Pro без Touch Bar.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709040978
End of life
No
Боја
златна
Материјал
Plastic
Case Size
No
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Капацитет
No