Satechi Aluminum Mobile Lightning Dock

SKU
conf-satechi-aluminium-mobile-lightning-dock-mk
Боја
Space Gray %
Silver %
Gold %
Rose Gold %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Satechi Aluminum iPhone Stand направен од алуминиум го полни и стабилно го држи вашиот iPhone. Едноставно поставете го вашиот уред на металниот држач за удобен пристап до вашиот телефон. Исто така го организира вашиот работен простор додека одржува чист, функционален стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
End of life
No
Големина
No
Боја
Silver
Производител
Satechi
Боја
Space Gray
Компатибилност - адаптер
Lightning
Производител
Satechi
Боја
Gold
Компатибилност - адаптер
Lightning
Боја
Rose Gold

Product declaration