Solo East Hampton ранец

SKU
EXE740-4

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Solo East Hampton ранецот е совршен за Вашите секојдневни авантури. Целосна преграда за лаптоп од 15,6 ". Внатрешен џеб за i-pad / таблет . 2 предни џебови со патент Посебен дел на задната страна за рачките за багаж. Максимална заштита на вашиот MacBook.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Solo
EAN code
030918001967
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Капацитет
No