Speck SmartShell Onyx Black Matte - MB Pro 13 2016

SKU
90206-0581
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Speck's SmartShell® совршено се вклопува со 13-инчниот MacBook Pro со Touch Bar и 13-инчниот MacBook Pro без Touch Bar.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
EAN code
848709040909
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Plastic
Case Size
No
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Капацитет
No