STM Blazer Sleeve 15inch - black

SKU
STM-114-114P-01

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Перфектна заштита за вашиот лаптоп, лесно може да го ставите во друга поголема торба и да носите со себе некои основни работи како телефон или кабел за полнење. Навистина одлична футрола за лаптоп, која исто така, има простор за таблет, место за некои документи и подолга трака за да можете да ја носите на рамо.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
STM Bags
Weight
0.0000
Боја
Black
Големина
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration