15" THULE Subterra ранец - црн

SKU
CL-TSLB315DSH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Елегантен ранец за патување што штити електроника и вклучува PowerPocket за управување со кабли помеѓу вашиот телефон и надворешна батерија.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration