Tucano Livello Up backpack 15inch

SKU
conf-tucano-livello-up-15
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tucano Livello Up backpack 15inch

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Модел
No
End of life
No
Боја
No
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Големина
No
Производител
Tucano
EAN code
8020252026308
Боја
зелена
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Производител
Tucano
Weight
0.4000
EAN code
8020252046726
Боја
црвена
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration