Tucano New Elements for MacBook 13inch

SKU
conf-tucano-new-elements-for-macbook-13-mk
Новата колекција со оригинален изглед и одличен дизајн наменет за MacBook Air 13''.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Карактеристики

 • Направен со Tucano Anti-Slip System.
 • Може да се користи како целосна заштита во друга компјутерска торба.
 • Направен за заштита од сите страни.
 • Патентот е направен да не му наштетува на лаптопот.
  Производител
  Tucano
  End of life
  No
  Производител
  Tucano
  EAN code
  8020252010499
  Боја
  црна
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  13"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Pro Retina 13"
  Производител
  Tucano
  EAN code
  8020252010529
  Боја
  црвена
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  13"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Pro Retina 13"