Tucano Work Out III Super Slim Bag 15inch

SKU
conf-tucano-work-out-3-super-slim-bag-15-mk

Екстра тенка торба за MacBook Pro 15 "или лаптоп 15,6", која исто така може да се користи како футрола. Доаѓа со двете одвоени лента за на рамо и лента за Анти-лизгачки систем кој го штити вашиот лаптоп.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Екстра тенка најлонска торба
  • Џеб со три функции
  • Внатрешен анти-лизгачки систем за уредот
  • Отстранлив лента за на рамо
Производител
Tucano
End of life
No
Производител
Tucano
EAN code
8020252087668
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Производител
Tucano
EAN code
8020252087637
Боја
темно плава
Материјал
Nylon
Case Size
15"
Тип на футрола
Bag