TwelveSouth HiRise Duet Dual Charging Stand for iPhone and Apple Watch - gray.

SKU
12-1634
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) - Space Grey
Satechi Aluminium Type-C Slim Multiport (1xHDMI 4K,2x USB-A,1x SD,1x Ethernet) - Space Grey
6.490 МКД

Достапен производ

Satechi TYPE-C Aluminum USB Hub & Card Reader - Silver
Satechi TYPE-C Aluminum USB Hub & Card Reader - Silver
2.990 МКД

Достапен производ

Satechi Aluminium R1 држач - сребрен
Satechi Aluminium R1 држач - сребрен
3.490 МКД

Достапен производ

Satechi Alu stand & Hub for iPad Pro Space Gray
Satechi Alu stand & Hub for iPad Pro Space Gray
7.490 МКД

Достапен производ

Satechi Aluminium Type-C Stand and Hub for Mac Mini - Silver
Satechi Aluminium Type-C Stand and Hub for Mac Mini - Silver
6.732 МКД

Достапен производ

Детали

HiRise за Apple Watch е елегантен, модерен држач кој го држи вашиот Apple Watch додека го полните преку ноќ. HiRise го држи Apple Watch на одредена висина и под одреден агол за да можете да комуницирате со него.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.4000
EAN code
811370021027
Боја
Gray
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later

Product declaration