UAG Monarch футрола за iPhone XS Max

SKU
conf-uag-monarch-futrola-iphone-xs-max-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone XS Max од падови и удари со црната Urban Armor Gear Monarch футрола. Оваа заштитна футрола е рачно изработена од лесни материјали, вклучувајќи и житна кожа, и има пет слоеви на заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
мат црна
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max