Zink 2x3" Media - Twin (20) pack

SKU
POLZ2X320
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Веднаш испечатете ги вашите фотографии со технологијата за печатење ZINK Zero-Ink. Вашите фотографии излегуваат отпорни на вода, на триење и отпорни на кинење со леплива позадина за дополнителна забава.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Polaroid
EAN code
840102125870
End of life
No
Боја
метално небесна
Connectivity
No