aiino- Elite футрола за iPad / iPad Air (2019)

SKU
AIELI105

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

aiino Elite е футрола за Вашиот iPad, чист и функционален и дизајн; направена е со високо издржливи материјали. Флексибилниот заден TPU капак обезбедува дополнителна заштита на уредот и е опремен со практичен слот за Apple Pencil. Внатрешната обвивка изработена од мека ткаенина отпорна на гребење го штити дисплејот, додека магнетното затворање автоматски го активира екранот кога се отвора и го деактивира кога ќе се затвори, со цел да се оптимизира потрошувачката на енергија. Благодарение на дизајнот, Elite е совршена поддршка за извршување на сите активности на практичен и удобен начин: читање, пишување, гледање филмови и видео повици.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Aiino
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes