NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"

SKU
IPAD-12.9-GLS
 

Достапност

Детали

Next Provider нуди целосни безбедносни решенија за сите најпопуларни модели на iPad. Инсталацијата никогаш не била полесна. Благодарение на апликаторот што доаѓа со секое заштитно стакло, потребни се само неколку секунди за да го заштитите вашиот iPad. Апликаторот доаѓа во различни големини, специфични за секој модел на iPad, така што не треба да се грижите за неговото поставување. Клучни карактеристики:
 • Калено стакло 9H степен на издржливост
 • Олеофобичен нано премачкување
 • Ултра тенко стакло стакло
 • Максимален одговор на допир
 • Против гребнатини и против кршење
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  NEXT ONE
  EAN code
  6427157002574
  Големина
  No
  iPad компатибилност
  iPad Pro 12,9" (6. gen), iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12,9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen)

  Product declaration