iSTYLE iPad Flip case for iPad Pro 12,9" (2020) - RED

SKU
PL47711101400001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Големина
No
End of life
No
Материјал
Microfiber, TPU, PU leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration